jaunumi
01.10.2016. 22:16
„Ežu” jaunie regbisti labākie Rīgā
Sestdien, 1. oktobrī, Juglas stadionā notika Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta rīkotās Latvijas galvaspilsētas meistarsacīkstes regbijā 7 astoņpadsmitgadīgo puišu vecuma grupā.

Sacensībās piedalījās četras komandas, kas savā starpā aizvadīja vienu apli, bet pēc tam, atkarībā no ieņemtās vietas, aizvadīja cīņu par pirmo vietu un medaļām. Četru komandu skaitā bija RFC „Livonia”, „Jūrmalas” SS, „Ķekavas novada SS/Baldone” un „RFS/LMT/Eži”.

Finālā spēkiem mērojās „RFS/LMT/Eži” un „Jūrmalas” SS. Uzvaru ar 17:12 izcīnīja „Eži”. Savukārt mačā par trešo vietu RFC „Livonia” ar 27:14 uzvarēja „Ķekavas novada SS/Baldone” jaunos regbistus. Par visa turnīra rezultatīvāko un vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Juris Ričards Iesalnieks („RFS/LMT/Eži”).

„RFS/LMT/Eži” treneris Mārtiņš Straume:
– Iznāca vienkārši lieliski mači. Grupu turnīrā ļāvām visiem izspēlēties, bet finālos nopietni piestrādājām pie aizsardzības. „Izšāvām” īstajā brīdī un uzvarējām! Visi ilgi kopā nebijām spēlējuši. Īpaši izcēlās Arkādijs Remizovs un Ričards Iesalnieks.

Sacensību galvenais tiesnesis Aivars Bankovičs:
– Mūs lutināja brīnišķīgs laiks. Pateicoties tam, stadionā bija daudz līdzjutēju. Arī puikas cīnījās no sirds, demonstrējot labu līmeni. Visi dalībnieki tika apbalvoti ar medaļām, bet labākie spēlētāji saņēma speciālbalvas.

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions